Hakkımızda

 

OMC Türkiye; GELECEĞİ ARAR,

 

1996 yılından bugüne sektörel tecrübelerimizi, bilgi ve birikimlerimizi, danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle geleceğe taşımaya devam ediyoruz. Londra'da iş hayatına atılan OMC, faaliyetlerini 2005 yılından itibaren Türkiye’de sürdürmektedir.

 

OMC Türkiye, ulusal ve uluslararası kuruluşlara danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Faaliyet gösterdiği bölgelerde hizmet kalitesi ile en önde yer alan eğitim danışmanlık şirketleri arasında olmayı vizyon edinmiştir ve günümüzde İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya ve Ankara’da faaliyetlerine devam etmektedir. 

Her geçen yıl hizmet kalitesini arttırmış, hedefler doğrultusunda geliştirmiş ve günümüzde sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Müşterilerinin rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen,"İnsan Kaynakları, Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı" hizmetlerini, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla tüm koşulları göz önünde bulundurarak, analiz ederek, çözümleri eski kalıplarından arınmış ancak Firma Kültüründen uzaklaşmadan ortaya koymaktadır.

 

2005 yılından bu yana OMC Türkiye, Anadolu’nun gücünü arkasına alarak ülkenin ulusal markası olma yolunda ilerlemektedir.

 
Paylaş