OMC, Burdur Belediye Personeline "Kişisel Gelişim Eğitimi" Verdi

 Burdur Belediyesi ile Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) arasında Ocak ayında imzalanan İstihdam ve Eğitim İşbirliği protokolü kapsamında Burdur  Belediyesi  Personeline kişisel gelişim eğitimi veriliyor.

             BAGEV İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı Reşat Güney tarafından Belediye Düğün Salonu'nda  verilen eğitimde personelin kişisel gelişiminin sağlanması ve hizmet kalitesinin üst düzeye çıkarılması hedefleniyor.

 

            Her hafta Cuma günü verilecek eğitimin ilki Belediye Birim Müdürlerine verildi. Belediyelerin hizmet noktasında olması nedeniyle personelin vatandaşla iletişiminin önemine dikkat çeken Reşat Güney "Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için güçlü bir iletişim sağlamak ve departmanlar arasında güçlü iletişim kurulabilmesi amacıyla böyle bir eğitim düzenlendi.  İletişim duygu, düşünce veya bilgilerin akla gelebilecek her yolla başkalarına aktarılmasıdır." dedi.

            Burdur Belediyesi ve Bagev işbirliği içerisinde bu eğitimin gerçekleştiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Başgül "Öncelikle yönetici arkadaşlarımızı eğitime aldık daha sona çalışan personelimiz bu eğitime alınacak. Burdur Belediyesi olarak bu eğitimlerle Vatandaşımıza daha kaliteli, daha güleryüzlü hizmet vermeyi amaçlıyoruz. "

Paylaş