ATSO Başkanı Çetin Osman Budak; Konusunda Uzman Kişilerin Vereceği Bu Eğitime Herkesin Katılımını Bekliyorum.

- Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, ATSO Akademi’nin üyelere ve çalışanlarına dönük faaliyetlerine bu hafta 4 ayrı konuda verilecek eğitimlerle devam edeceğini bildirdi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, ATSO Akademi yapılanması ile Antalya İş Dünyası’nın ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya devam ettiklerini belirtti.

”18 Ekim tarihinde yapılacak ‘Kurumsallaşma Eğitimi’nde, eğitmen Reşat Güney tarafından katılımcılara şirketin temel amaçlarının belirlenmesi, hedef, vizyon ve misyonun tanımlanması, iş yönetiminin yönerge ve yönetmeliklerinin hazırlanması, kurum yapısının ve organizasyon şemasının oluşturulması, kurumsal imaj ve firmalarda saygınlık, kurumsal kimliği oluşturma aşamaları anlatılacak.

Konusunda uzman kişilerce verilecek olan bu eğitimlere tüm üyeleri, çalışanları ve konuya ilgi duyan herkesin katılımını beklediklerini sözlerine ekledi. Budak, eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfası ile ATSO’nun sosyal medya hesaplarından takip edilebileceğini ve eğitimlere ilişkin her türlü bilginin ATSO bünyesindeki Eğitim ve Kalite Müdürlüğü’nden alınabileceğini söyledi.

Orjinal Haber ...

Paylaş